Kategori arşivi: Bayilik Veren Firmalar 2014

2014 yılı için bayilik veren firmalar ile ilgili bilgiler.

acıcık çiğ köfte bayilik

Acıcık Çiğköfte Bayilik

Acıcık Çiğköfte Bayilik

acıcık çiğ köfte bayilik

acıcık çiğ köfte bayilik

Acıcık Çiğköfte, çiğköfte bayiliği almak isteyen girişimcilere fırsat sunuyor

Acıcık;

1989 yılında Gıda Toptancısı olarak ticaret hayatına atılan Adnan Usta, 2004 yılında mevcut işlerinin yanı sıra, fakir öğrencilerin ihtiyaçlarına destek olmak üzere gönüllü olarak çiğ köfte üretimine başladı. Hem öğrencilere çok farklı bir lezzet tattırmak, hem de gönüllü çalışmalarda çiğ köfte satışı ile onlara ekonomik destek sağlama çalışmalarına, hobi olarak devam etti.

Bu eşsiz lezzeti her zaman bulmak isteyen çevresinin de baskısıyla, 2011 yılında profesyonel olarak çiğköfte üretimine karar verdi. Artık bu dayanılmaz lezzetin adı ACICIK olmuştu.

ACICIK, rakiplerinin aksine tamamı bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği tamamen doğal ve seçkin malzemeleri, Haccp sertifikasına sahip merkezinde hijyen olarak üretmektedir.

ACICIK, perakende kanalı ve franchise kanalında kendini geliştirmekte ve tüketicisine en doğal hali ile ulaşmak için gerekli tüm alt yapısını hazırlamıştır.

ACICIK ÇİĞKÖFTE ile tüm dünyaya Türk damak tadını tanıtmak ve sevdirmektir.

Tüketicilerimizin sağlığı ana çerçevesinde, doğal – organik malzemeler kullanarak, hijyen ortamda üretilmiş, vücuda dost ürünler üretmek. Bu ürünler ile özenli servis hizmetini birleştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, sürekli dinamik tuttuğumuz toplam kalite süreci ile de tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla beraber maksimum performansı sağlamaktır.

Adres : Namık Kemal Mah. Cengiz Topet Cad. Cem Sk. No: 3 Ümraniye / İSTANBUL

Tel : 0 (216) 372 00 00 Mail : info@acicik.com